Fabrika'dan Tüm Türkiye'ye Satış

Fabrika'dan Tüm Türkiye'ye Satış

Yazar: John Okunma Sayısı: 1007 Yayınlanma Tarihi 04 May 2016 Yorum: 0

Ek Bebek ürünlerinin çoğunluğu kendi üretimimizdir.Ek bebek ürünlerinin kumaşı ve kalitesi kesinlikle tartışılamazdır.Ek bebek sizlere internet üzerinden fabrikadan parakende olarak satış yapan türkiye'deki ilk ve tek firmadır.Amacımız ürünlerimizi ve çalıştığımız firmaların ürünlerini tüm türkiye'ye tanıtmak ve satışını yapmaktır.Büyük şehirler'de alışveriş merkezlerinde ürünlerimizin çoğuna mağazalar dan ulaşabilirsiniz fakat ürünlerimizin çoğunluğu türkiye'nin bağzı bölgelerine doğusundan batısına parakende satış mağzalarında ürünlerin tükendiği bu konular üzerine hali hazırdaki müşterilerimizden çok şikayetler aldık.Bizde müşterilerimizi kaybetmemek adına e-ticaret sitelerinde hem toptan hemde parakende hizmet vermeye başladık rağbet gören ürünlerimiz instagram facebook gibi sosyal medya sitelerinde satış yaparak gelir sağlayan müşterilerimiz tarafından oldukça başarılı sonuçlar getirdi.

Fakat her ne kadar başarılı satışlar yaptıysak'da ürünlerimizi taklit edip benzerlerini piyasaya sürmeye başlayan firmalar oldu.Kumaş kalitesi ve ürünün kalitesi düşük şekilde daha ucuz fiyatlara satılarak olumsuz rekabet sergilediler.Bu Konuda da hali hazırda müşterilerimizden oldukça şikayetler almaya başladık.Bizde bunun üzerine İnternet sitemizi oluşturduk ve 7/24 müşteri desteği veren bir web sitesiyle hizmetinize hazırladık.

Web sitemizden alışveriş yaparsanız;

Kesinlikle ürünlerimizi aracısız sattığımız için fiyatlarımız mal kalitesine göre oldukça düşüktür.

Web sitemizdeki ürünlerin tamamını biz üretmiyoruz fakat çalıştığımız fabrika ve showroomlar 'dan uygun fiyata alıp uygun fiyata sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz.

Ürünlerimiz kesinlikle replika yada taklit ürünler değildir.

Ürünlerimiz orjinal marka ve fabrikalara aittir.Bazı ürünlerimiz bire bir kalite ve kumaşda birebir taklit yapılmıştır.Fakat orjinalınden daha kaliteli kumaş kullanılmıştır kesinlikle hiç bir ürünümüzde sorun yaşamazsınız.

Ürünlerimizi beğenmeseniz bile iade edebilirsiniz,ürünlerimizin arkasındayız ve her zaman müşterilerimize çözüm odaklı perspektifler sunmaktayız.

Firmamız web sitesi ile sizlere sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.Müşteri hizmetleri ile aklınıza takılan bütün soruları çözümlemeleri için günün her saati ve dakikası destek birimlerimiz hizmetinizde çevrim içi olarak sorunlarınızı bekliyor olacaklar.

Özellikle sitemizin ve firmamızın güvenilirliği açısından sizlere güvenli ödeme sistemlerini entegre ettirdik.Sitemizde ödeme sistemleri ile rahatlıkla kredi kartınız ile alışveriş yapabileceksiniz. Ssl ve 256 bit şifreleme yöntemi ile kart bilgileriniz sadece bankanız ile paylaşılır ne firmamız nede kart bilgilerinizi çalmak isteyen art niyetli kişiler sitemizin comodo güvenlik sistemimizi geçemeyecekler.Sorunsuz ve güvenilir bir alışveriş yapabilmeniz için web sitemizde gerek güvenlik gerekse yazılım konularında hiç bir masraftan kaçınmadık sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için gereken herşeyi yaptık.

Kredi kartı kullanmayan müşterilerimiz için ise Havale-EFT ve Kapıda Ödeme Sistemlerini Ödeme Seçeneklerimize ekledik.

EK Bebek ile internet üzerinden kolay ve güvenli bir alışveriş için mağzamızı,ürünlerimizi kapınıza kadar getiriyoruz fırsat ürünlerinizi kaçırmayınız

Yorumlar
Yorum Yap